KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191004
nr 1619 1004
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, "Uppställning av brännvinsflaskor och tilltugg", Monogramsignerad. Olja på pannå, 62x41 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:18:25
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg